Lindeborgs FF 1948 - Klubbshop
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Lag 9 år - f.2015
Hem
Herr
Ungdom
Flickor 12 år
Lag 16 år - f.2008/2009
Lag 13 år - f.2011
Lag 12 år - f.2012
Lag 11 år - f.2013
Lag 10 år - f.2014
Lag 9 år - f.2015
Lag 8 år f.2016
Lag 7 år f. 2017
Fotbollskul f. 2018/2019
E-fotboll i Lindeborgs FF 1948
Boule Pensionär
Styrelse 2023
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Herr
Ungdom
Flickor 12 år
Lag 16 år - f.2008/2009
Lag 13 år - f.2011
Lag 12 år - f.2012
Lag 11 år - f.2013
Lag 10 år - f.2014
Lag 9 år - f.2015
Lag 8 år f.2016
Lag 7 år f. 2017
Fotbollskul f. 2018/2019
E-fotboll i Lindeborgs FF 1948
Boule Pensionär
Styrelse 2023
Lindeborgs FF
1948
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P9 Sydvästra grå, vår
2024: P9 Sydvästra ljusröd, vår (nybörjare)
2023: P8 Grupp 43 S3 Arr: Hyllie IK
2023: P8 Grupp 44 S1 Arr: Husie IF
2023: P8 Grupp 44 S2 Arr: Lindeborgs FF 1948
2023: P8 Sydvästra ljusgrön, höst (nybörjare)
APRIL 2024
13
09:30
lör
09:30
Kombihallen, Malmö Modul B
Malmö FF vit -
Lindeborgs FF 1948 vit
-
14
11:00
sön
11:00
Lindeborgs IP konstgräs 5-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd
- FC Möjligheten vit
-
20
10:00
lör
10:00
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 vit
- Malmö IKF
-
21
11:00
sön
11:00
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK svart -
Lindeborgs FF 1948 röd
-
27
09:15
lör
09:15
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart -
Lindeborgs FF 1948 vit
-
27
09:30
lör
09:30
Lindeborgs IP konstgräs 5-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd
- Kulladals FF röd
-
MAJ 2024
04
09:30
lör
09:30
Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
Heleneholms SK -
Lindeborgs FF 1948 vit
-
05
10:00
sön
10:00
Lindeborgs IP konstgräs 5-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd
- FC Bellevue vit
-
18
10:00
lör
10:00
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart -
Lindeborgs FF 1948 röd
-
18
10:30
lör
10:30
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
Lindeborgs FF 1948 vit
- BK Olympic grön
-
25
09:00
lör
09:00
Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
Lilla Torg FF grön -
Lindeborgs FF 1948 vit
-
26
10:00
sön
10:00
Lindeborgs IP konstgräs 5-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd
- Sorgenfri FF svart
-
JUNI 2024
01
09:30
lör
09:30
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
Lindeborgs FF 1948 vit
- BK Höllviken röd
-
01
10:15
lör
10:15
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC 2 -
Lindeborgs FF 1948 röd
-
08
10:00
lör
10:00
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
FC Möjligheten vit -
Lindeborgs FF 1948 röd
-
08
10:00
lör
10:00
Limhamns IP bollfält 5-manna
Limhamns FF 2 -
Lindeborgs FF 1948 vit
-
15
09:30
lör
09:30
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 vit
- Malmö City FC gul
-
16
09:30
sön
09:30
Lindeborgs IP konstgräs 5-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd
- Tygelsjö IK svart
-
Följ oss på Facebook!
Våra sponsorer